PÖFFi “ellujäämiskomplektid” ootavad filmisõpru

Täna, 11. novembril avatakse Solarise keskuse aatriumis 0-korrusel PÖFFi teemaline pop-up pood. Lahedaid PÖFFi asju leiad ka Rode Kingikaubamajast, mis asub Tallinnas aadressil Pikk 15.

vrode-8152

Eesti suurim disainkingitusi ja -suveniire pakkuv Rode Kingikaubamaja valmistas koostöös noore graafikadisaineri Jane Sipelga ning kodumaiste tootjatega Pimedate Ööde Filmifestivalile pühendatud erilise ja humoorika meenekollektsiooni.

vrode-8315

“Meie peamine idee oli valmistada festivali külastajatele niinimetatud “ellujäämiskomplekt”, mis aitab kinoarmastajatel võtta festivalilt maksimumi stiilselt ja mugavalt,” ütles Rode Kingikaubamaja projektijuht Helen Vaikre. Näiteks leiab PÖFFi meenete valikust T-särgi, mille kandja teeb maailmale koheselt teatavaks, et tegemist on professionaalse “pöffihundiga”. Festivalil kõige vajaliku kaasaskandmiseks on valmistatud riidest kott, kuhu mahuvad PÖFFi sümboolikaga termokruus, mis aitab olemise soojana hoida, muljete jäädvustamiseks mõeldud märkmik või magnet-pudeliavaja, millega saab avada Saku Õlletehase poolt loodud Pimedate ööde eripruuli Humulus Lupus.

vrode-8250

Valikus on samuti helkur, mis aitab pimedas öös kenasti välja paista, külmi ilmu aitavad aga üle elada kokkupandav vihmavari, soojad sokid, looduslik pöffihundi huulepalsam, vilditud seep ja jääpitsid. Moejüngritele pakutakse hundikujulisi kõrvarõngaid ja prosse. Sõpradele ja sugulastele saab aga saata PÖFFi muljetega kirju ja postkaarte, kasutades erilist PÖFFi postmarki.

vrode-8432

PÖFFi ja Rode Kingikaubamaja erikollektsiooni aitasid valmistada Eesti tootjad Trilevik OÜ, Softreflector OÜ, Suva AS, Nurme Looduskosmeetika OÜ, Starbrand OÜ, Olevus Art OÜ, Eesti Suveniirid OÜ, Omniva AS ja Tallinna Tugikeskus Juks.

Foto: Liis Reiman

Foto: Liis Reiman